icon

Mobile Legends

1.4.87.5292 için
Android

4.3

406

Mükemmel fakat utanmaz bir League of Legends klonu

16.3M

Bu uygulamayı oyla

MOBA tarzı oyunlar kesinlikle moda olmaya başladı ancak hala akıllı telefonlar için bu alt başlıkta doğru dürüst bir oyun yok ve olanlar da kesinlikle DOTA 2 ya da League of Legends’ın yakınından bile geçemezler. Bununla birlikte, Mobile Legends arsız ama bir o kadar da eğlenceli çoklu oyunculu çevirim içi oyun özelliğine sahip bir League of Legends klonu üretti; ve bu ürünün PC için olanlardan hiç de arda kalır yanı yok.

Ekranınızdaki taktik kumandalarını kullanarak düşman surlarını yıkacağınız ve bu esnada kahramanınızı kontrol edip kendi alanınızı geliştirirken aynı zamanda minyonlarınızı ve onların yeteneklerini yaratmakla uğraşacağınız bu oyun 5’e 5 oyuncu sayısına kadar çarpışmanıza olanak sağlar.

Mobile Legends oynaması ücretsiz bir oyundur; ancak neyse ki parasallaşma sistemi estetik gelişmelerle sınırlıdır ve bu da buradaki asıl potansiyelin sömürülmemiş halde kalmasının ve zaferin parayla satın alarak değil eğer gerçekten yetenekli bir oyuncu iseniz sizin olacağı savaş meydanında bu potansiyeli gösterebilmenizin nedenidir. Oyunu oynadıkça yeni kahramanların kilidini açacak ve uluslararası sıralama listelerinde yeni yerler edinebilmek için uzmanlık alanınızda tecrübe kazanacaksınız.
Gereksinimler

Android 4.0.3 ya da üstü sürüm gerektirir.

X